Kasutustingimused

Kasutustingimused

MEDA PALUB TEIL ALLJÄRGNEVAD KASUTUSTINGIMUSED TÄHELEPANELIKULT LÄBI LUGEDA
Kui jätkate selle veebilehe kasutamist, nõustute te seda tegema kooskõlas alljärgnevate tingimustega. Kasutustingimuste sätted ei loo kasutajale mingit lepingulist ega muid kohustusi Meda või selle tütarettevõtete suhtes.

MEDA jätab enesele õiguse igal ajal ilma ette teatamata muuta, kustutada või täiendada selle veebilehe sisu.

ÜLDTEAVE
Pange tähele, et kogu sellel veebilehel jagatud teave on ainult üldteavitava iseloomuga. Täpsemalt öelduna ei ole siin sisalduv teave mõeldud andma mitte mingisugust meditsiinilist nõu. Et saada nõu konkreetse terviseprobleemi ja/või sellel veebisaidil esitletud toote kasutamise kohta, pidage nõu professionaalse tervishoiutöötajaga.

GARANTII PUUDUMINE
Meda püüab hoida seda veebilehte uue ja värskena. Samas ei lasu Meda´l kohustust seda veebilehte uuendada. Meda ei garanteeri, et sellel veebilehel leiduv teave on täielik, täpne ja uuendatud. Meda keeldub igasugusest vastutusest ükskõik millise kahju eest, mis tuleneb selle veebisaidi ja/või sellel leiduva teabe kasutamisest või on selle kasutamisega seotud.

LINGID
See veebileht võis sisaldada linke veebilehtedele, mida haldavad ja/või juhivad kolmandad osalised. Meda ei vastuta selliste veebilehtede sisu eest.

RIIGIGA SEOTUD TEAVE
Sellel veebilehel või selle veebilehega ühendatud teiste Meda ettevõtete veebilehtedel esitatud teave ei pruugi olla asjakohane igale külastajale: toodete nimetused või kaubamärgid võivad olla riigiti erinevad; toodete müük võib olla lubatud ühes riigis, kuid mitte teises jne. Et saada lisateavet teie riigis saada olevate toodete kohta, võtke palun ühendust kohaliku Meda ettevõtte või oma arstiga.

INTELLEKTUAALNE OMAND
Kõik sellel lehel leiduvad kaubamärgid, ärinimed, logod jms („kaubamärgid“) kuuluvad Meda´le või on Meda´l luba neid kasutada. Nende kaubamärkide, ettevõtte nime „Meda“ ja ettevõtte logo on rangelt keelatud kasutada, välja arvatud siin selgelt lubatud juhtudel.

AUTORIÕIGUS
Kõigi siin veebisaidil avaldatud sisu autoriõigus kuulub Meda´le või kolmandatele osalistele ja seda võib kasutada ainult tingimusel:

(i) selline kasutamine on ainult informatiivne, mitteäriline ning isiklikel eesmärkidel;
(ii) vastavat sisu ei muudeta; ja
(iii) kõikidel tehtud koopiatel avaldatakse vastav autoriõiguse märge.

KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED
See veebileht töötab kõige paremini, kui kasutada küpsiseid. Küpsised on failid, mis salvestatakse teie veebilehitsejasse ja mida kasutab enamik veebilehti, et teie personaalset veebilehitsemist toetada. 

Küpsiseid kasutatakse, et külastajal oleks lihtsam veebilehel navigeerida. Need salvestatakse teie arvutisse ja aktiveeritakse, kui külastaja naaseb veebilehele. Küpsised salvestatakse arvutisse ajutiselt ja need kaovad veebilehitseja sulgemisel.

Kui külastajad soovivad küpsistest hoiduda, saavad nad muuta oma veebilehitseja seadeid ja blokeerida selliselt küpsiste allalaadimine. Juhised, kuidas seda teha, leiab vastava veebibrauseris kasutujuhistest. Küpsiste blokeerimine halvendab veebisaidil navigeerimist. 

Küpsise nimi/nimed

Tüüp

Kasutamise põhjus

__utma,

__utmb,

__utmc,

__utmz,

Jälgimine 

Need küpsised võimaldavad meil loendada saidikülastusi ja liikluse allikaid, et saaksime seeläbi mõõta ja parendada oma kodulehekülje toimimist. Loendamiseks ja analüüsimiseks kasutatakse vahendit Google Analytics.

Kui otsustate küpsised lubada, kogutakse seeläbi ainult üldiseid andmeid (näiteks sellise külastuse kuupäev ja kellaaeg); sellist teavet ei kasutata, et tuvastada ühtegi kasutajat personaalselt. Jätame enesele õiguse kasutada selliseid üldiseid andmeid statistilistel eesmärkidel, et parendada oma kohalolekut veebis.

PRIVAATSUS
Võite kasutada Meda veebilehte ilma isiklikke andmeid avaldamata. Meda kogub isiklikke andmeid ainult juhul, kui te neid meile esitate. Selliseid andmeid kasutatakse ainult eesmärgil, milleks te need esitasite. Teil on võimalik vaadata läbi ja vajaduse korral muuta kõiki teid puudutavaid andmeid, mille olete selle veebisaidi kaudu esitanud ja mis on Meda´s talletatud. Lisaks on teil võimalik igal ajal tühistada oma isiklike andmete kasutamiseks antud nõusolek.